Latvijas handbola Virslīgas ceturtdaļfināla spēle "ASK Zemessardze/LSPA" - HK "Vaiņode"

Latvijas čempionātā zināmi visi pusfinālisti. Šodien pusfinālā iekļuva "ASK Zemessardze/LSPA" handbolisti. Par ceturtdaļfināla sēriju Normunds Melderis.

Pirms ceturtdaļfināla atbildes cīņas “ASK Zemessardze”/LSPA handbolisti pirmajā spēlē pret “Vaiņodes” komandu jau bija iekrājuši trīs vārtu pārsvaru. Diemžēl uz šīs dienas maču vaiņodieši ieradās vājinātā sastāvā, tāpēc ASK pārākums bija neapstrīdams. Ātri tika iegūts 12-4 pārsvars, un arī turpinājumā nekas nemainījās. Katra “Vaiņodes” kļūda beidzās ar ātru un rezultatīvu armijnieku prettriecienu. Iznākums bija likumsakarīgs – mājinieku graujoša uzvara ar 40-17. ASK labā ar 13 vārtu guvumiem izcēlās Roberts Rancāns. Skaidrs gan, ka pusfinālā pret “Tenax Dobele” viss būs citādāk. Otrajā pusfināla pārī tiksies Murjāņu Sporta ģimnāzijas un “Ogre/HYDROX” vienības. Abi pusfināli un fināli notiks Dobelē 13. un 14.maijā.