Latvijas futbola Virslīgas spēle SK "Super Nova Salaspils" - "Valmiera FC"

Latvijas futbola virslīgā šodien viena spēle SK "Super Nova Salaspils" uzņēma čempionus "Valmiera FC" un parūpējās par pārsteigumu. No Salaspils Normunds Melderis.

Pirms šīs spēles SK «Super Nova Salaspils» atradās pašā tabulas astē, bet valmierieši bija uzkāpuši līdz piektajai pozīcijai. Tāpēc bija gaidāms, ka čempioni pēc šīs dienas spēles jau nonāks līderu trio. Tomēr viss izvērtās citādāk. Spēles pirmā ceturtdaļa pagāja ar nelielu viesu pārsvaru, taču bez bīstamiem momentiem. Puslaika vidū salaspilieši ieguva tiesības uz 11 metru soda sitienu, ko prasmīgi izmantoja Deniss Rakels. Pēc tam jau iniciatīva pilnībā pārgāja Valmieras pusē. Tomēr galvenais, ka ar visu to 100% izdevības gūt vārtus tā īsti neizdevās izveidot.

Otrā puslaika vidū SK «Super Nova Salaspils» vienā no pretuzbrukumiem trāpīja pa Valmieras vārtu pārlikti. Jau nākamajā viesu uzbrukumā, viņi arī nopelnīja iespēju sist 11 metru sitienu. Taču Ivana Žeļezko un salaspiliešu vārtsarga Oskara Solohas duelī pārāks bija pēdējais. Valmiera vēl izmisīgi uzbruka, bet nekas nemainījās. “Super Nova” guva negaidītu uzvaru pār čempioniem ar 1-0.

Intervija - Deniss Rakels, SK “Super Nova Salaspils” uzbrucējs

Pēc uzvaras SK «Super Nova Salaspils» pakāpās divas vietas augstāk un tabulā atrodas 8.vietā, bet valmierieši palika 5.pozīcijā.