Latvijas čempionāta 3. finālspēle volejbolā "Ezerzeme/DU" - "RTU/Robežsardze/Jūrmala"

Ezerzeme/DU un RTU/Robežsardze/Jūrmala volejbolisti šopēcpusdien Daugavpilī aizvadīja trešo spēli Latvijas čempionāta finālsērijā. Pirmais sets ritēja punkts punktā, bet galotnē labāk darbojās laukuma saimnieki, kuri uzvarēja ar 25:23. Otrā seta vidū septiņu punktu pārsvaru ieguva jūrmalnieki, kuri pretiniekus tuvāk par diviem punktiem vairs nepielaida un revanšējās ar 25:22. Arī trešajā setā ar 25:19 triumfēja iedvesmu noķērušie viesi. Ceturtajā setā ar 27:25 uzvarēja daugavpilieši, kuri dramatiskā cīņā ar 17:15 prata izcīnīt uzvaru arī piektajā setā un divarpus stundas ilgajā cīņā triumfēja ar 3:2. Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuva 2-1 Ezerzeme/Du komandas labā.