Latvijas futbola Virslīgas spēlē "RFS" ar rezultātu 1:0 pieveic FK "Tukums 2000 / Telms"

Latvijas futbola Virslīgā sestā spēļu kārta sākusies ar dueli starp "Liepāju" un "Audu", kurā ar Liepājas futbola audzēkņa Vladimira Stepanova vārtiem "Auda" spēlēs otrajā puslaikā panāca rezultātu 1:1.Pēc tam spēkus samēroja arī RFS un tukumnieki. Par Rīgas spēli no "LNK Sporta Park" gatavs ziņot korespondents Matīss Timofejevs.

Spēles ievadā liels pārsvars rīdziniekiem - Artūrs Zjuzins trāpīja pa vārtu pārliktni. Bet izgājienu vienatnē pret vārtsargu izniekoja serbs Andrejs Iličs - viņš trāpīja pa vārtu stabu. Tukuma vārtos labi spēlēja 17 gadus vecais Leonards Čevers.

Pēc pārtraukuma RFS turpināja uzbrukt un japānis Nagasava tomēr guva vārtus RFS vadībā 1-0. Tukums centās izraut neizšķirtu, bet bez rezultāta. RFS trešā uzvara sezonā.

Intervija - Mārcis Ošs, FK “RFS” aizsargs

Pateicoties uzvarai RFS nostiprinājušies 2. pozīcijā, bet Tukums noslīdēja uz 9. vietu.