Latvija futbola Virslīgas spēle SK "Super Nova Salaspils" - FK "Metta"

Supernovai pēc zaudējuma Jelgavai sākumsastāvā 4 izmaiņas. Bet Mettai, kas labi sākusi sezonu uzvara varēja dot vietu labāko trijniekā.
Jau pirmajā minūtē mettieši varēja izvirzīties vadībā, bet Puzirevskis sita garām vārtiem.
Ko neizdarīja Puzirevskis, to paveica Bruno Melnis. Viņam padevās meistarīgs tālšāviens, kas pārsteidza Supernovas vārtsargu. Metta vadībā 1-0.
Uzreiz pēc tam skaistu pretuzbrukumu ar precīzu sitienu noslēdza senegālietis Korea un rīdzinieki priekšā jau ar 2-0.
Supernova atbildēja ar jaudīgi tālšāvienu, bet izšķērdējam iespēju no pašas vārtu priekšas.
Pēc pārtraukuma Supernova norībināja viesu vārtu pārliktni, bet Metta nopelnīja un realizēja 11m soda sitienu. Mača galā rezultātu 3-0 rīdzinieku labā panāca Lūkass Vapne.