Latvijas futbola Virslīga. FK "Auda" - "Valmiera FC"

Audas futbolisti līdz šim bija vienīgie, kas 2 spēlēs nebija zaudējuši ne punkta, turpretī valmieriešu kontā bija tikai 1 punkts. Komandas atradās tabulas pretējos polos. Tomēr šī spēle apliecināja, ka šī situācija bija mānīgā. Neskatoties, ka Valmieras klubs spēlēja viesos, tieši viņi kļuva par laukuma faktiskajiem saimniekiem. Tiesa, līdz pirmajiem vārtiem nācās gaidīt 42 minūtes, kad pēc kārtējā čempionu stūra sitiena Džibrils Gejs panāca 1-0. Pirms pārtraukuma, izejot viens pret vienu, valmieriešu pārsvaru dubultoja Ingars Pūlis. Otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās, bet ne uz ilgu laiku. Sarkano kartīti nopelnīja Audas futbolists Manjumovs Ačola, un čempioni vēl divas reizes izmantoja skaitlisko vairākumu. Vispirms atkārtoti izcēlās Gejs, bet jau kompensācijas laikā Ruans Ribeiro uzstādīja gala rezultātu – pārliecinoša Valmieras uzvara ar 4-0.

Intervija - Alvis Jaunzems, “Valmiera FC” kapteinis

Pēc pirmās uzvaras Valmieras klubs strauji pakāpās 5 vietas uz augšu un ieņem 4.vietu. Savukārt Audai zaudējums netraucē saglabāt 2.pozīciju.