Eiropas čempionāts un Pasaules kausa izcīņas posms kamaniņu sportā Siguldā. 2. diena

Eiropas čempionāta noslēdzošajā dienā Siguldas trasē pirmās devās dāmas. 30 dalībnieču vidū ar trīs mūsējās. Pirmajā braucienā ātrāko laiku sasniedza un par sacensību līderi kļuva Kendija Aparjode. Savukārt Sigita Bērziņa bija ceturtā, bet Elīna Ieva Vītola divas vietas zemāk – sestā. Otrais brauciens arī laika apstākļu ietekmē situāciju būtiski pamainīja. Vītola spēja pakāpties uz trešo vietu un tikt pie Eiropas bronzas, aiz divām vācietēm Annas Beireiteres un Dajanas Eitbergeres. Tikmēr Bērziņa ieņēma sesto vietu, bet Aparjode, kas startēja pēdējā, noslīdēja uz 7.pozīciju.

Intervija - Elīna Ieva Vītola, Eiropas čempionāta 3.vietas ieguvēja

Eiropas čempionātā U-23 grupā Latvija tika uzreiz pie divām medaļām – Elīnai Ievai Vītolai zelts, bet Sigita Berziņai trešā vieta. Dienas saldo ēdienu Latvijas fani sagaidīja stafešu braucienos, kur Elīna Ieva Vītola, Kristers Aparjods, Mārtiņš Bots un Roberts Plūme pārliecinoši kļuva par Eiropas čempioniem, Vācijas izlasi apsteidzot par 36 sekundes simtdaļām. Īpaši lielu pārsvaru savā posmā nodrošināja Aparjods.

Intervija - Kristers Aparjods, Eiropas čempions stafetē

Rezumējot - jāatzīst Eiropas čempionātu Siguldā par ļoti veiksmīgu - kopā Latvijai 6 godalgas. Tagad priekšā sezonas galvenais starts Pasaules čempionāts, kas pēc 2 nedēļām notiks Oberhofas trasē.