Florbola līga vīriešiem "Lekrings" - "Ķekava"

0.0

Turnīra vicelīderi Cēsu Lekrings florbolisti savā laukumā uzņēma 9.vietā esošo Ķekavas komandu. Lai arī mājinieki jau otrajā minūtē pēc Andra Rajecka metiena izvirzījās vadībā, izvirzījās vadībā, turpinājumā negāja tik viegli. Jo pavisam drīz ķekavnieki atbildēja ar to pašu. Pēc pirmajām 20 minūtēm gan ar 3-2 vadībā bija Lekrings. Tomēr otrajā trešdaļa cēsnieku situācija būtiski pasliktinājās, jo trīs bezatbides vārtus guva viesi – otrreiz izcēlās Renāts Degins, kā arī trāpīgi metieni padevās Klāvam Janosnam, kā arī Endijam Kleistrovam. Treša perioda sākumā Ķekavas komanda pat panāca 3 vārtu pārsvaru 6-3. Taču Lekrings ar diviem Toma Rīsmaņa un Edgara Puriņa raidījuma spēja panākt neizšķirtu. Pamatlaika pēdējā minūtē viesiem radās iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, un viņi to izmantoja. Antons Žuks nodrošināja Ķekavai uzvaru pār Lekringu ar 7-6.

Intervija - Toms Ķeirāns, “Ķekava” florbolists

Panākums ļāva milzu soļiem Ķekavas komandai pakāpties no 9.vietas un trešo. Bet Lekrings joprojām atrodas otrajā pozīcijā.