Latvijas futbola Virslīga FK "Auda" - "Valmiera FC"

0.0
Latvijas futbola virslģā šodien viena spēle. Turnīra tabulas līdere Valmiera viesojās pie FK "Auda". Spēli vēroja Matīss Timofejevs.

Iepriekšējās divās tikšanās reizēs uzvarēja Valmiera un abos gadījumos ar 2 vārtu pārsvaru. Valmiera ieņem 1., bet Auda 5. vietu.

Spēli daudz bezbailīgāk un aktīvāk iesāka Auda – viens sitiens sekoja otram. Vārtu guvums bija likumsakarīgs – skaistu izspēli ar precīzu sitienu noslēdza senegālietis Niangs.

Valmieru tas kārtīgi sadusmoja – viesi visiem spēkiem metās atspēlēties – japānis Daisuke Jokota teicami ieraudzīja Kristeru Penkevicu un tukumniekam izcils sitiens. Pēc 45 minūtēm neizšķirts 1-1.

Pēc pārtraukuma aktīvs uzbrukuma futbols, turklāt Auda spēja turēt līdzi Valmieras ātrumam.

Tuvojoties spēles beigām liels Valmieras spiediens un pamatīga spriedze – daudz brīdinājumu, pie dzeltenās kartītes tika arī abu komandu galvenie treneri.

Viesi nopelnīja daudz standartsituāciju, taču vārti tā arī netika gūti neizšķirts 1-1.

Intervija - Alvis Jaunzems, “Valmiera FC” aizsargs

Valmiera saglabā 1. vietu tabulā, bet pārsvars pār otro vietu sarucis līdz 5 punktiem. Auda ir 5., bet 4. vietā esošā Liepāja ir vairs tikai 3 punktu attālumā.