Latvijas futbola Virslīga. FK "Metta" - FK "Liepāja"

Mettas un Liepājnieku mača jau pirmajā puslaikā teritoriāls pārsvars piederēja viesiem. Tomēr pirmos vārtus guva Metta, kad pēc pārkāpuma soda laukumā, 11 metru soda sitienu izmantoja Lūkass Vapne. Pēc 15 minūtēm liepājnieku uzbrucējs Ēriks Punculs ar tālsitienu panāca izlīdzinājumu. Nākamie trīs vārti tika gūti ar galvu. Puslaika pašās beigās Punculs, otrreiz pārspējot Mettas vārtsargu, jau vadībā izvirzīja Liepāju. Otrajā puslaikā viesu pārākums kļuva nomācošs, un līdzīgā stilā divreiz izcēlās viesu leģionārs Marko Simič. Diemžēl, gūstos savus otros vārtus, melnkalnietis guva kājas traumu, un spēle viņam bija beigusies. Punktu mačam pielika uz maiņu uznākušais Mārtiņš Ķigurs, kurš no vārtu priekšas guva piektos vārtus. Tādējādi liepājniekiem pārliecinoša uzvara ar 5-1.

Intervija - Ēriks Punculs, “FK Liepāja” uzbrucējs

Liepājas futbolistiem tas ir piektais panākums 5 spēlēs, un viņi ir pārliecinoši līgas līderi.