Latvijas futbola Virslīga. FK "Metta" - FK "Auda"

“Audas” futbolisti Virslīgā atgriezušies pēc 17 gadu pārtraukuma. Komandas sastāvā ir virkne Latvijā jau pazīstamu futbolistu, kā arī 12 ārzemnieki. Tikmēr laukuma saimnieku “Mettas” rindās ir tikai viens leģionārs. Tieši šis faktors arī noteica notikumu gaitu pirmajā puslaikā, kad bumbu krietni vairāk kontrolēja “Audas” futbolisti. Vienā no epizodēm viņiem izdevās nopelnīt iespēju sist 11 metru soda sitienu. Lai arī “Mettas” vārtsargs Jānis Beks aizķēra bumbu pēc Tomislava Štrkalja sitiena, tā tik un tā nonāca vārtu tīklā. Arī turpinājumā vairāk uzbruka viesi, bet “Metta” atbildēja ar atsevišķiem prettriecieniem. Pēc pārtraukuma aina laukumā mainījās. “Auda” atdeva iniciatīvu “Mettas” futbolistiem, taču ļoti labas epizodes izveidot laukuma saimniekiem izdevās reti. To pašu var teikt par viņu pretiniekiem. Likumsakarīgi - rezultāts nemainījās, un “Auda” svinēja minimālu uzvaru ar 1-0.

Intervija - Iļja Korotkovs, FK “Auda” aizsargs

Nākamajā kārtā “Auda” viesos tiksies ar “Supernovas” komandu, bet “Metta” arī pretinieku laukumā eksaminēs “Tukums 2000” futbolistus.