FIBA Eirolīga sievietēm. "TTT Rīga" - "Perfumerias Avenida"

0.0
TTT basketbolistes mājas spēlē Olimpiskajā sporta centrā sacentās ar Spānijas čempioni "Perfumerias Avenida". Eirolīga pasludinājusi cīņu par "nedēļas spēli".

Latvijas labākajai sieviešu basketbola komandai «TTT Rīga» Eirolīgas izslēgšanas spēles kļūtu krietni tuvākas, ja savās mājās uzvarētu vienu no grupas favorītēm Spānijas «Perfumerias Avenida». Sākums – labs, 4-0 izrāviens un ciešā «TTT Rīga» aizsardzība spānietēm katru punktu ļāva gūt ar pamatīgu pretestību. Viešņām pārsvaru iegūt izdevās otrajā ceturtdaļā, kad veica septiņu punktu izrāvienu, bet rīdziniecēm kļūda pēc kļūdas. Puslaikā -15 . Pie sava groza pretiniecēm atļāvām izcīnīt 10 atlēkušās bumbas. Arī trejačos spānietēm krietni labāka realizācija, kas otrajā puslaikā acumirklī nozīmēja vairāk nekā 20 punktu pārsvaru “Avenidai”. Laika lauzt cīņas gaitu «TTT Rīga» vairs īsti nebija un 51:71 rīdziniecēm zaudējums!

Intervija - Mārtiņš Gulbis, TTT Rīga galvenais treneris

«TTT Rīga» Eirolīgā deviņās spēlēs uzvarējusi trīs reizes un rīdzinieces saglabā piekto vietu apakšgrupā. Izslēgšanas spēlēs iekļūs četras labākās vienības.