Pārbaudes spēle hokejā. Latvija – Norvēģija

Latvijas valstsvienība pārbaudes spēlē otro dienu pēc kārtas tikās ar Norvēģiju un piedzīvoja zaudējumu ar 1:4.

Atšķirībā no vakardienas spēles, kurā mūsu komanda uzvarēja ar 4:2, Latvijas izlases sastāvā šodien bija vairākas izmaiņas – laukuma devās Lauris Dārziņš, Rodrigo Ābols, Jānis Jaks un Kristofers Bindulis. Mūsu komandas vārtus sargāja Mareks Mitens, kurš tika pārspēts jau 2.minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Mats Roseli Olsens un pirmā trešdaļa noslēdzās ar minimālu norvēģu pārsvaru. Otrajā periodā vispirms Matss Cukarello ar precīzu soda metienu panāca 2:0 Norvēģijas labā, bet sešas minūtes vēlāk Sondre Oldens guva trešos vārtus. Pāris minūtes vēlāk Latvijai izdevās vienus atgūt -pretuzbrukumā pēc Mika Indraša piespēles precīzi meta Zemgus Girgensons, tomēr drīz vien Patriks Toresens atjaunoja Norvēģijai trīs vārtu pārsvaru un pēc otrā perioda rezultāts bija visai nepatīkams 1:4. Trešajā periodā Latvijas izlases vārtos stājās Artūrs Šilovs un palika nepārspēts, bet arī mūsu komanda vairs nespēja gūt nevienus vārtus un Latvijai sāpīgs, bet pamācošs zaudējums ar 1:4.

Intervija - Jānis Jaks, Latvijas izlases hokejists

Jau nākamnedēļ Rīgā olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, kura pirmajā spēlē ceturtdien Latvijas izlase tiksies ar Itāliju.