Vecgada koncerts "Laimīgu Jauno gadu!"

Turpinot pagājušajā gada sākto tradīciju, Latvijas Televīzija un Latvijas radio 31.decembrī kopā pulcējuši valsts izcilākos solistus, grupas un instrumentālistus, lai kopīgi vecgada koncertā «Laimīgu Jauno gadu!» sagaidītu jauno, Ugunīgā Gaiļa gadu. Lai tas būtu izdevies, gads jāsagaida, kopā ar cilvēkiem, kuriem jau izdodas. Vecgada koncertā «Laimīgu Jauno gadu!» izskanēs vairāki TV pirmatskaņojumi, visa programma muzikāli veidota speciāli šim koncertam. 

Koncertu vadīs Intars Rešetins un Dagmāra Legante, tajā piedalīsies Linda Leen, Aija Vītoliņa, Kristīne Prauliņa, Agnese Rakovska, Samanta Tīna, Intars Busulis, Ralfs Eilands, Jānis Apeinis, Daumants Kalniņš, Dons, Raimonds Pauls, Mārtiņš Brauns, Mārcis Auziņš, grupas Zodiac, Carnival Youth, trio Limonāde, The Hobos, Mesa piedaloties Igo, Triānas Parks un Musiqq.

Jaungada programmas otrajā daļā pēc pusnakts «Maģiskā horoskopu nakts», kurā Latvijas Televīzijas ētera personības pavēstīs pašu svarīgāko un gaidītāko informāciju par tikko kā atnākušo Ugunīgā Gaiļa gadu, proti, nākamā gada horoskopus. Muzikāli pēc pusnakts skatītājus rokenrola ritmos izklaidēs «Big Al and The Jokers» kopā ar Aiju Vītoliņu, Kristīni Prauliņu un Ievu Kerēvicu.