Dīķa hokeja laukuma veidošanas gudrības

LTV tautas sports šoreiz pētīja dīķu hokeja laukuma veidošanas gudrības – šajā jautājumā nedaudz gudrāks palicis Reinis Ošenieks!
LTV tautas sports šoreiz pētīja dīķu hokeja laukuma veidošanas gudrības – šajā jautājumā nedaudz gudrāks palicis Reinis Ošenieks!
Jā... zemledus makšķernieki jau no noteikti nebūs tie, pēc kā noteikt ledus biezumu. Bet – kam tad lai tic? Sinoptiķiem?
 
Mums visiem ir divas iespējas – spēlēt uz sasaluša dīķa, ezera vai upes, vai arī būvēt laukumu pašiem!
LTV sports meklēja padomu Ķekavā – Odukalnā starp mājām jau sesto gadu uzliets ledus laukums un kā atzīst paši saimnieki – nekā sarežģīta liešanas procesā neesot!
 
Ja gribiet, lai pie jūsu mājas pavasarī aug skaists zālājs, ledus laukumu uz tā noteikti neveidojiet! Šeit nelīdzēs arī plēve.. Ja spēlēsiet uz ezera – rēķinieties ar plaisām! Tās centieties aizbērt, sasaldēt un nopulēt! Padomus par ledus atjaunošanu pēc spēlēšanas var meklēt hokeja dzimtenē Kanādā! Tur cilvēki veido paši savas ledus mašīnas – jeb tā sauktos zamboni. Muca vai miskaste, silts ūdens un lupata – tas ir lielisks palīglīdzeklis gludam ledum. Ja zamboni nav iespējas uzmeistarot, noderēs tautā sauktā šļauka – vēlams ūdeni vairākās kārtās uzsmidzināt! Un vēl - svarīgi, lai kāds palīdz šļūteni turēt, lai tā neiesaltu un neveidotos grumbas!    
 
Mēs esam par hokeja laukumu katrā pagalmā! Jums vēl ir jautājumi par to veidošanu? Rakstiet mums – mēs jums palīdzēsim! [email protected] vai draugiem.lv/tautassports
Komentāri

Kategorijas