Baltijas futbola kauss sievietēm Latvija - Igaunija

0.0

Baltijas kausa finālmačs starp Latvijas un Igaunijas izlasēm aizritēja kopumā līdzīgā cīņā ar samērā maz vārtu gūšanas momentiem. Pirmajā puslaikā tādi bija vien pāris. Neliela aktivizācija notika pirms pārtraukuma, kad uzbruka mūsējās. Rezultāts uz tablo gan palika neskarts.

Otrā puslaika sākumā abas komandas apmainījās izdevībām. Igaunijas epizode pat bija bīstamāka. Puslaika vidū viešņas noorganizēja ātro pretuzbrukumu un Katrīna Saulus iesita bumbu Latvijas vārtu tīklā. Pēc minūtēm desmit mūsējās veica spēcīgu atbildes gājienu, taču nodevīgā kārtā bumba divreiz trāpīja pa vārtu pārliktni. Pēc tam Latvijas futbolistēm bija vēl divas labas izdevības atspēlēties, taču tās palika neizmantotas. Līdz ar to mūsējās piedzīvoja zaudējumu ar 0-1, un Baltijas kauss tika Igaunijas futbolistēm.

Intervija - Karlīna Miksone, Latvijas izlases futboliste

Trešo vietu Baltijas kausā ieguva Fēru salu futbolistes, kas ar 2-1 pieveica Lietuvas izlasi.