"TTT Rīga" atgriežas mājās ar pirmo uzvaru FIBA Eirokausa sezonā

0.0
Latvijas čempiones basketbolā "TTT Rīga" Beļģijā izcīnījušas pirmo panākumu šajā FIBA Eirokausa sezonā. Dāmas lidostā sagaidīja Matīss Timofejevs.

Mārtiņa Zībarta komanda šosezon ir ļoti jauna. Liels slogs gulstās uz dažām pieredzējušajām līderēm.

Spēle pret Beļģijas čempioni "Kangoeroes Mechelen" bija ļoti līdzvērtīga.

Kaut gan sākumā TTT padevās 8-0 izrāviens. Dodoties puslaika pārtraukumā rīdziniecēm +6.

Pēc pārtraukuma vairāki sekmīgi uzbrukumi padevās beļģietēm un mājiniecēm 7 punktu pārsvars. TTT spēja pretinieces panākt un uzvarētāja liktenis izšķīrās pašās beigās. Minūti pirms 4. ceturtdaļas beigām tālmetienu realizēja Ilze Jākobsone panākot rīdziniecēm vadību 64-63. Atlikušajā laikā vairs punkti netika gūti un TTT pirmā uzvara šī gada Eirokausā.

Intervija – Mārtiņš Zībarts, "TTT Rīga" galvenais treneris

Intervija - Ilze Jākobsone, "TTT Rīga" saspēles vadītāja

I grupā TTT ieņem 3. vietu ar pietiekami labām izredzēm iekļūt izslēgšanas spēlēs.