Latvijas futbola Virslīgas spēle FK "Auda" - FK "Tukums 2000 / Telms"

0.0

Ja Audas sastāvā ir vien minimāli trīs nepieciešamie Latvijas futbolisti, tad Tukumam starta sastāvā ir tikai viens ārzemnieks kamerūnietis Karls Vasoms. Sākumā aktīvāki tukumnieki, bet pamazām Auda spēli izlīdzināja. Labākā iespēja 1. puslaikā bija Tukumam, vārtu priekšā ar galvu sita Valērijs Lizunovs, bet Audu glāba nupat uz valstsvienību izsauktais Krišjānis Zviedris.

Otrajā puslaikā Audai ļoti liels pārsvars. Tas vainagojās ar skaistu brazīļa Lukas Ramosa tālsitienu. Meistarību demonstrēja Tukuma vārtsargs Jānis Beks. Tukums ar iespēju izmantošanu apgājās rūpīgāk. Pēc stūra sitiena veikli Audas soda laukuma viducī nospēlēja Helvijs Joksts. 17 gadus vecajam pussargam šis ir pirmais vārtu guvums Virslīgā. Tukums vadība ar 1-0.

Auda tomēr paspēja izglābties pretuzbrukumā no vārtu priekšas precīzi sita senegālietis Diaņs. Galu galā neizšķirts 1-1.

Intervija - Helvijs Joksts, FK "Tukums 2000 / TELMS" pussargs

Tukumam šī bija jau ceturtā nezaudētā spēle pēc kārtas, bet Audai jau 9. Tukumnieks tabulā saglabā 6. pozīciju, bet Auda 4. vietu.