RFS graujoša uzvara Latvijas futbola virslīgas pārceltajā mačā

0.0

Salīdzinot ar iepriekšējo spēli pret Valmieru čempionvienība RFS sastāvā bija veikusi 5 izmaiņas.  Rezervē arī augusta mēneša Virslīgas labākais spēlētājs Jānis Ikaunieks. RFS labs sākums – vispirms no tuvas distances izcēlās Mārtiņš Ķigurs, bet pēc mirkļa ar skaistu tālšāvienu jau 2-0 rīdzinieku labā panāca Somijas viesspēlētājs Adams Marhijevs. Puslaika pēdējā minūtē elegants vārtu guvums Elvims Stuglim un 3-0 RFS labā.

Pēc pārtraukuma pat pilnmēness nespēja mainīt spēles ritējumu. Pēc maiņas laukumā nākušais Jānis Ikaunieks super meistarīgā veidā trāpīja pa vārtu stabu. Bet Mārcis Ošs rezultatīvi Virslīgā sita pirmo reizi kopš 2018.g. Ošs bumbu raidīja gan Daugavpils, gan RFS vārtos. Rīdziniekiem uzvara pār ar 4-0.

Intervija - Elvis Stuglis, "FC RFS" aizsargs

Pēc uzvaras līdervienība RFS tuvāko sekotāju "Riga FC" apsteidz par 6 punktiem un ir nospēlējusi vienu spēli mazāk. Tā kā RFS iekļuvusi Eiropas līgas pamatturnīrā – tuvāko 20 dienu laikā jāaizvada 7 spēles. Mačs katru trešo dienu.