RFS UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas izslēgšanas kārtu iesāk ar uzvaru pār Nikosijas APOEL

0.0

UEFA Eiropas līgas izšķirīgās atlases kārtas spēle RFS pret Kipras APOEL izpārdota – varens bariņš Kipras galvaspilsētas Nikosijas līdzjutēju, lai gan pamatsastāvā neviena kiprieša. RFS laukumā devās ar trim latviešiem. Pirmās divdesmit minūtes viesu dominance, brīžiem šķiet vien augstāki spēki palīdzēja RFS. Caurumus APOEL aizsardzībā veikli gan atrada Jānis Ikaunieks izkārtojot skaistus vārtus kotdivuārietim Kuadio un Rīga varēja priecāties. Puslaiku Latvijas čempione RFS noslēdza ar 2:0 pārsvaru, jo pēc ilglaicīga RFS uzbrukuma APOEL glābās un soda laukumā nospēlēja ar roku – 11m soda sitienu realizēja Ikaunieks. Taču viegla pastaiga RFS nesanāca – uzreiz pēc atpūtas viesi beidzot uzlauza RFS aizsardzību panākot 2:1, turklāt nekārtības sāka rīkot APOEL līdzjutēji. Lai gan RFS komandai bija iespējas atjaunot divu vārtu pārsvaru, Latvijas čempionei par uzvaru 2:1 bija jāpateicas vārtsargam Fabrisam Ondoā, kurš izskaņā izglāba RFS no vārtu zaudējuma uz Kipru RFS dosies ar vienu vārtu pārsvaru.

Intervija - Jānis Ikaunieks, FK "RFS" pussargs

Atbildes spēle jau pēc nedēļas Nikosijā, uzvarētājs divu spēļu summā iekļūs otra prestižākā klubu kausa Eiropas līgas pamatturnīrā.