Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē Latvijas sieviešu futbola izlase uzveic Moldovas valstsvienību

0.0

Uzvara varēja Latvijai dot otro vietu grupā, jo Ziemeļmaķedonija piekāpās Slovēnijai.

Latvija sāka labi – jau pašā sākumā teicama iespēja gūt vārtus bija Karlīnai Miksonei, bet Moldovu glāba vārtsardze. Pēc tam Diāna Suvitra no tālas distances norībināja vārtu pārliktni. Latvijai liels pārsvars un tas nesa augļus. Pussardze Anastasija Čemirtāne, kas ikdienā spēlē RFS, guva skaistus vārtus vienā pieskārienā un Latvija vadībā ar 1-0. Puslaika izskaņā gan Moldova no vārtu priekšas panāca 1-1. Precīza bija Klaudija Čipere.

Pēc pārtraukuma Latvija turpināja vairāk un produktīvāk uzbrukt. Pietrūka precizitātes noslēguma fāzē. Mājinieces spēlēja līdz galam un 8 minūtes pirms pamatlaikā beigām uzvaras vārtus guva Karlīna Miksone. Latvijai uzvara ar 2-1.

Intervija - Karlīna Miksone, Latvijas sieviešu futbola izlases uzbrucēja

Pateicoties uzvarai Latvija EČ kvalifikāciju noslēdza C līgas 2. grupas 2. vietā.