Latvijas čempionāts orientēšanās sportā

0.0

Ikšķilē pilsētas vidē ar 500 dalībnieku pulku dažādās ieskaites grupās tika noskaidroti Latvijas čempioni orientēšanās sportā, sprinta disciplīnā. Elites grupā dāmām 3,3 kilometrus garo distanci ar 17 kontrolpunktiem visātrāk veica galvenā favorīte Sandra Grosberga, kas otrās vietas ieguvēju Elzu Ķuzi apsteidza par vairāk nekā minūti. Grosbergai tas ir 6 čempiones tituls sprinta distnacē.

Intervija - Sandra Grosberga, Latvijas čempione sprinta distancē

Labāko trijnieku dāmām noslēdza Laura Puķīte. Vīriešiem Elites grupa distance bija nedaudz garāka 3,6 kilometri un 21 kontrolpunkts. Te nepārspēts palika Endijs Titomers, kurš atlikušās godalgas atstāja Fricim Spektoram un Uldim Upītim. Paralēli notika arī Eiropas čempionāta un Pasaules kausa posms orientēšanās nedzirdīgajiem. Vīriešiem pirmās trīs vietas ieņēma Ukrainas sportists Nazars Levickis. Mūsu Artis Ozols ieņēma 9.vietu. Dāmām sacensībās triumfēja somiete Sāra Ruokonena. Mūsu Māra Kursīte palika 14. vietā.