"SK Latgols" handbolistes pieveic "Jēkabpils SS" un izcīna Latvijas kausu

0.0

Sieviešu finālā laukumā tikās šī gada Latvijas čempiones Ludzas Latgols handbolistes un Jēkabpils SS vienība. Spēle sākās latgaliešu izrāvienu 3-0, tad arī 7-2. Likās, ka Ludzas komandu gaida viegla pastaiga. Tomēr pamazām jēkabpilietes iespēlējās un ar savas līderes Lindas Kaņepes pūlēm spēja atpalicību samazināt. Puslaika beigās palika tikai -1, jeb 10-9 Latgols labā. Otrajā puslaikā ludzānietes atkal spēja palielināt savu pārsvaru līdz 3 vārtiem. Taču atkal sekoja jēkabpiliešu atbilde un 10 minūtes pirms spēles beigām ludzāniešu pārsvars bija minimāls 17-16. Jēkabpils handbolistēm bija iespēja panākt neizšķirtu, taču tas neizdevās. Latgols daudz labāk nospēlēja galotni un beigās guva uzvaru ar 23-18, un kļuva par Latvijas kausa ieguvējām.

Intervija - Madara Cibuļska, "SK Latgols" handboliste

Tātad Ludzas Latgols handbolistes šogad kļuvušas par absolūtajām uzvarētājām, triumfējot gan Latvijas čempionātā, gan kausa izcīņā.