"Rīgas Zeļļi" spēles galotnē pieveic "Valmieru" un iesoļo LBL pusfinālā

Valmieriešiem ceturtā sērijas spēle ceturtdaļfinālā pret Zeļļiem varēja arī būt pēdējā – zaudējums nozīmētu sezonas beigas. Līdz šim sērijā triumfēja mājas sienu komanda, "turpināt vai neturpināt" sezonu nozīmes spēlē Valmierai teju nevainojams sākums – augsti motivētie mājinieki burvīgā atmosfērā pirmajā ceturtdaļā sasniedza pat +10 pārsvaru, Zeļļi netika līdzi sparīgajiem valmieriešiem ļaujot izveidot vairākas iespaidīgas epizodes. Atpūtā ejot +7 Valmierai. Pēc pārdomu brīža puslaikā Zeļļi sasparojās ne pa jokam - 13 punkti pēc kārtas un vadībā jau LBL debitante. Otrajā puslaikā komandas sagādāja īstu izslēgšanas spēļu basketbolu – te vadībā viena, te otra komanda. Galotnē savu atrašanos komandā pilnībā attaisnoja Zeļļu leģionāri – noturot gan aizsardzību, gan paši gūstot tik ļoti vajadzīgos punktus – 81:74 trešā uzvara sērijā Zeļļiem un vieta pusfinālā pret Ventspili nodrošināta!

Intervija - Toms Skuja, "Rīgas Zeļļi" aizsargs

Tātad viens pusfināls zināms Zeļļi-Ventspils, bet VEFs pusfinālā savu pretinieku vēl gaida, jo Ogres-Liepājas sērijā 2-1 vadībā ir Ogre, ceturtā spēle rītdien Liepājā.