Latvijas čempionāta fināls florbolā "Talsu NSS/Krauzers" - FS "Masters/Ulbroka"

Par Latvijas čempioniem florbolā vīriešiem vakar vakarā Arēnā Rīga kļuva Masters/Ulbroka spēlētāji, kkuri finālā ar 6:2 pieveica Talsu NSS/Krauzers komandu.

Finālā pirmie vārtus guva talsenieki, bet Ulbrokas komanda drīz vien atspēlējas un pirmo periodu noslēdza savā labā ar 2:1. Otrajā trešdaļā Talsu komanda panāca izlīdzinājumu, bet vēlāk Kevins Šmits atkal vadībā izvirzīja Ulbroku. Lūzuma brīdis mačā notika brīdī, kad Andrejs Šķerbergs par Ulbrokas vārtsarga Ivara Dišereita savainošanu saņēma sarkano kartīti un četras soda minūtes. Vairākumā Edijs Šenbergs panāca 4:2, vēlāk piektos vārtus guva Rūdolfs Vilmanis, bet punktu spēlei ar patālu metienu pielika Kevins Šmits - 6:2 Ulbrokas labā.

Intervija - Andris Pīlups, Masters/Ulbroka galvenais treneris

Masters/Ulbroka florbolisti par Latvijas čempioniem kļuva trešo reizi kluba vēsturē.