LIBL spēlē "VEF Rīga" piekāpās "Prometey"

0.0

Regulārajā sezonā savstarpējās spēlēs katra komanda izcīnīja pa uzvarai. VEF savainojumu dēļ jāiztiek bez Daira Bertāna un Džaizeka Lotija, bet jau kādu laiku ierindā atgriezies centrs Arnaldo Torro.

Mača sākumā labi uzbrukumā spēlēja vefietis Roberts Blūms un spēle bija līdzvērtīga. Pēc 1. ceturtdaļas +2 Prometey.

Pavērsiens bija 2. ceturtdaļas sākums – agresīva aizsardzība Ukrainas klubam deva iespējas uzbrukumā. Prometey guva 11 punktus pēc kārtas un panāca + 13.

VEF pieļāva krietni vairāk kļūdu un deva pretiniekiem daudz iespēju ātrajās pārejās. Puslaika izskaņā vefieši spēli sakārtoja un samazināja starpību. Pirmo puslaiku gan uzvarēja "Prometey" 41 pret 35.

Pēc pārtraukuma ļoti labi spēlēja VEF aizsargs amerikānis Šons Paipss un rīdzinieki izlīdzināja rezultātu.

Prometey atbildēja ar 11 punktiem pēc kārtas. Pēc šī nokdauna VEF neatguvās. Ukrainas klubam uzvara pirmajā spēlē ar 76 -66.