Latvijas futbola Virslīgā aizvadītas divas spēles

"Valmiera FC" - "Grobiņas SC/LFS"

4 mačos Valmierai bija 9, bet Grobiņai 1 punkts. Uzvara vidzemniekus paceltu uz 2. pozīciju. Iepriekšējā spēlē saņemto noraidījumu dēļ Valmierai bija jāiztiek bez Nika Sliedes un Aliuna Ndoja. Jau spēles pirmajās 3 minūtēs abas komandas varēja gūt pa vārtiem. Bet vadībā jau 9. minūtē negaidīti izvirzījās Grobiņa. Pēc stūra sitien izspēles precīzs bija Maksims Fjodorovs. Viesi vadībā ar 1-0. Iniciatīvu pārņēma valmierieši, bet nespēja to materializēt. Pēc pārtraukuma pilnībā dominēja Valmiera. Mājinieki izveidoja ļoti labas iespējas, bet ar realizāciju nesekmējās. Lūkass Vapne norībināja vārtu stabu, spiediens kļuva arvien lielāks. Jau kompensācijas laika 4. minūtē neizšķirtu vidzemniekiem izrāva aizsargs Kristers Alekseičiks. Pēdējā uzbrukumā Valmiera varēja izraut arī uzvaru. Galu galā 1-1.

Intervija - Kristers Alekseičiks, "Valmiera FC" aizsargs

Intervija - Maksims Fjodorovs. "Grobiņas SC/LFS" pussargs

Valmiera tabulā pacēlusies uz 3. vietu.

FK "Liepāja" - FK "Auda"

Otrajā spēlē starp Liepāju un Audu liepājnieki jau mača piektajā minūtē guva pirmos vārtus sezonā. Izcēlās pussargs no Senegālas Rasuls Bā.

Turpinājumā iespaidīgs pārsvars bija Audai, bet bumbu vārtos viņi nespēja iedabūt.

Līdz ar to Liepāja pacēlusies uz 8. vietu, bet Auda ir 7.