Latvijas U-18 otrajā pārbaudes spēlē iemet sešas ripas poļu vārtos

Visas spēles gaitā bija jūtams Latvijas hokejistu pārākums, un jau pirmajā periodā mūsējie guva divus vārtus - ar dažu sekunžu intervālu izcēlās izcēlās Krišjānis Sārts un Dmitrijs Diļevka.

Otrajā periodā mazākumā Harijs Cjunskis palielināja Latvijas izlases vadību uz 3-0, bet tad Maksims Saperins ceturto reizi raidīja ripu Polijas izlases vārtos. Sekoja neliels atslābums. Vispirms, izmantojot mūsu aizsargu pozicionālu kļūdu, poļi atguva vienus vārtus.

Bet trešā perioda sākumā, kad Latvijas hokejisti spēlēja mazākumā 3 pret 5, viesi samazināja atpalicību līdz 2-4. Mūsējie gan nepalika parādā un ar Toma Trocka un Maksima Pumpiņa rezultatīviem metieniem noformēja uzvaru spēlē ar 6-2.

Tad sekoja 5 minūšu pagarinājums, kur vārtus Toms Tockis. Bet pēcspēles metienu sērijā mūsējie atkal piekāpās poļiem ar 1-2.

Intervija - Oļegs Sorokins, U-18 galvenais treneris

Pirms pasaules čempionāta Latvijas U-18 izlase aizvadīs vēl dažas pārbaudes spēles ar daudz nopietnākiem pretiniekiem – Čehijas un Zviedrijas vienaudžiem.