Finālsērijā par zeltu tiksies ierastie pretinieki - "Riga FC" un "RFS Futsal"

Pusfināla sērijā starp Riga FC un Jēkabpils Lūši/Ošukalns 3.savstarpējā spēlē viesi kaut cik turēties pretī rīdziniekiem spēja vien pirmajā puslaikā, kas beidzās 3-1 mājinieku labā. Pēc pārtraukuma Riga FC turpināja aktīvi uzbrukt pret tikai ar diviem četriniekiem spēlējošiem jēkabpiliešiem, un bumba ar vien biežāk sāka ciemoties Lūšu vārtos. Situācija arī pasliktināja pamatvātsarga Kaspara Nereta trauma. Rīdzinieki guva vēl 8 vārtus un guva graujošu uzvaru ar 11-1. Viņu labā ar diviem rezultatīviem sitieniem izcēlās Maksims Seņs un Viktors Kuļepovs. Sērijā Riga FC triumfēja ar 3-0.

Intervija - Viktors Kuļepovs,"Riga FC" futbolists

Otrajā pusfinālpārī RFS Futsal sērijā arī ar 3-0 pārspēja Kuldīgas Nikers futbolistus. Trešajā spēlē RFS visu nokārtoja jau pirmajā puslaikā, kad ieguva vadību ar 6-1. Otrajā spēles daļā RFS futbolisti izcēlās ar vēl trim vārtu guvumiem, kas summā deva pārliecinošu uzvaru ar 9-1. Trīs vārtus uzvarētāju labā guva kapteinis Germans Matjušenko, bet divus Edgars Tarakanovs. Tātad finālsērijā par zeltu tiksies ierastie pretinieki - Riga FC un RFS Futsal futbolisti.