Latvijas hokeja izlase pēcspēles metienos uzveic austriešus pirmajā pārbaudes spēlē

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Rīgā aizvadīja pārbaudes spēli ar Austriju. No Daugavas ledus halles B laukuma ziņo sporta korespondents Matīss Timofejevs.

Latvijas izlasei sastāvā 5 debitanti. Lai arī biļetes netika pārdotas, tirbīnēs ir pilnas ar jaunajiem hokejistiem, jo pārtraukumos tiek apbalvotas labākās jaunatnes čempionāta komandas. Latvijas izlases sastāvā ir seši spēlētāji no bronzas sastāva.

Latvija sāka labāk, bet vienīgos vārtus 1. periodā pretuzbrukumā guva Austrija. Ripu savos vārtos ieraidīja Markuss Komuls. 0-1.

Otro periodu pārliecinoši sāka Latvija. Ļoti skaists vārtu guvums ASV studējošajam Fēliksam Gavaram. Uz tablo neizšķirts 1-1.

Trešajā periodā komandas apmainījās ar precīziem metieniem un uzvarētājs bija jānoskaidro papildlaikā. Tajā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos labākā bija Latvijā. Precīzi meta Roberts Bukarts un Dans Ločmelis. Latvijai uzvara pēcspēles metienos.