Jēkabpils "Lūšu" volejbolisti iekļūst Latvijas čempionāta finālā

Vakar vakarā noskaidrojās Latvijas volejbola čempionāta otra fināliste. Par iespēju spēlēt zelta sērijā cīnījās RTU Robežsardze Jūrmala un Jēkabpils Lūši. No Jēkabpils ziņo Matīss Timofejevs.

Sērijā līdz 2 uzvarām rezultāts bija 1-1. Tātad komanda, kas uzvarēs iekļūs finālā. Jēkabpils sporta namā visas 450 sēdvietas bija aizpildītas, daļai pat jāstāv kājās.

Sākums ļoti līdzvērtīgs – punkts punktā. 1. seta vidū kļūdījās RTU un lūšiem +2. Labs uzbrukums un ļoti agresīva serve ļāva pārsvaru audzēt. Seta izskaņā radoši nospēlēja jēkabpilietis Jānis Jansons un lūšiem uzvara 1. setā ar 25-22.

Otrajā setā mājinieki laicīgi iekrāja + 4 un uzvarēja to ar 25-20.

Izšķirošajā trešajā setā RTU nebija kur atkāpties. Viņi labi spēlēja aizsardzībā, pielika servē un spēja būt vadībā ar 3, 4 punktu pārsvaru. Rezultatīvi spēlēja viesu kapteinis Matīss Gabduļins. RTU uzvara trešajā setā ar 25 pret 21.

Ceturtā seta sākumā Jēkabpils ļoti labi spēlēja aizsardzībā. Vairākas paceltas bumbas ļāva būt vadībā. Bieži punktus guva Jānis Medenis. Savu līdzjutēju atbalstītiem, lūšiem izdevās viss, bet RTU sabruka.

Jēkabpils komandai graujoša uzvara 4. setā ar 25 pret 16. Lūšiem panākums spēlē ar 3-1 un vieta finālā.

Intervija - Jānis Jansons, "Jēkabpils Lūši" cēlājs

Finālā Jēkabpils Lūši spēlēs ar Ezerzeme/Daugavpils Universitāte. Pirmā spēle 10. aprīlī. Finālsēriju varēsiet vērot LTV7 ēterā.