OHL pusfināla sērijas otrajā mačā ''Mogo/LSPA'' pagarinājumā pārspēj ''Kurbadu''

Ja pirmajā duelī līdzjutēju tribīnes bija pilnas, tad šodien pārpildītas. Viesi nemainīgi uzticīgi savam vārtsargam Arginto Milbergam, mājiniekiem vārtos Linards Feldbergs, kaut pirmajā spēlē Henrijs Ančs ielaida vienus vārtus.

Pirmajā periodā Mogo neizmantoja divas iespējas vairākumā, vienu arī otrā perioda ievadā. Kurbads pacietīgi spēlēja savā zonā, veidoja vairāk momentus tieši pie mājinieku vārtiem. Pamatlaika vidū Reinis Mārtiņš Lejnieks atklāja spēles rezultātu, bet trešdaļas izskaņā Aleksandrs Galkins izlīdzināja rezultātu. Trešais periods aizritēja bez gūtiem vārtiem, bet ar daudz spēka spēli. Papildlaikā uzvaru Mogo atnesa Deivids Sarkanis.

Intervija - Deivids Sarkanis, HK "Mogo/LSPA" uzbrucējs

Sērijā līdz četrām uzvarām Mogo tagad vadībā ar 2-0. Nākamās divas spēles Kurbads mājvietā.