Latvijas futbola Virslīgas spēle FK "Metta" - "Valmiera" FC

Lai arī laukuma saimnieki bija Mettas futbolisti, pirmajā puslaikā neliels pārsvars bija valmieriešiem. Pa abām kopā komandas izveidoja divus momentus – vienu mājinieki, kad izdevība radās Kristoferam Rēķim, savukārt viesiem uzbrukuma smailē paspīdēja Džibrils Gejs. Abas reizes situāciju glāba vārtsargi. Otrajā puslaikā Valmiera palielināja spiedienu un tas deva rezultātu. Pēc labas viesu kolektīvas saspēles vārtu priekša nepieskatīts palika Lūkas Vapne, un tūlīt bumba ielidoja Mettas vārtos. Pagāja minūtes desmit, kad no stūra sitiena jau minētais Vapne bumbu uzcēla uz galvas Džibrilam Gejam, un tas ar galvu bumbu pāradresēja laukuma saimnieku cietoksnī. Tūlīt sekoja spēlētāju maiņas un spēle izlīdzinājās. Mettai labs moments radās pēc Bruno Melņa izrāviena, taču ar sitienu uzbrucējs nokavēja. Rezultāts vairs nemainījās un Valmieras futbolisti svinēja uzvaru pār Mettu ar 2-0.

Intervija - Lūkas Vapne, "Valmiera FC" pussargs

Turnīra 2.kārtā Mettas futbolisti savā laukumā uzņems Liepājas klubu, bet Valmieru gaida nopietns pārbaudījums viesos – pašreizējie čempioni RFS.