Ar spēli FK "Auda" - FK "RFS" sākās Latvijas virslīgas čempionāts futbolā

Virslīgas atklāšanas spēle starp bronzas medaļnieci Audu un čempioni RFS noteikti ir pirmās nedēļas nogales centrālā spēle. Čempione saglabājusi visu uzvarētāju sastāvu puslaikā izveidoja brīnišķīgas iespējas gūt vārtus – tās neļāva realizēt audiešu jaunieguvums Raivo Stūriņš. Auda spēja atbildēt vien ar pretuzbrukumiem. Vārtu gūšanas iespējām bagātā spēlē jau pēc spēlētas stundas abām komandām pa gūtiem vārtiem – RFS nenoturēja 1:0 pārsvaru. Auda realizēja vienu no retajām standartsituācijām. RFS dzinās pakaļ, uzbruka daudz bīstamāk, norībināja vārtu konstrukciju, bet izšķirošie notikumi kompensācijas laikā – pēc Roberta Savaļnieka stūra sitiena Žiga Lipušcčeks izrāva RF laimīgu uzvaru 2:1.

Intervija - Roberts Savaļnieks, FK "RFS" aizsargs

Sezona Latvijas futbolā turpināsies visu nedēļas nogali. Spēles vēro arī jaunieceltais Latvijas valstsvienības galvenais treneris Paolo Nikolato. Pēc divām kārtām Virslīgā būs pārtraukums un tajā Nikolato ar divām pārbaudes spēlēm debitēs Latvijas valstsvienības galvenā trenera amatā.