Latvijas hokeja Virslīgas spēlē "Kurbads" pieveic "Rīgas" hokejistus

Šodien Latvijas hokeja Virslīgā viena spēle, HS "RĪGA" uzņēma HK "Kurbads". Par spēles gaitu no Hokeja Halles RĪGA ziņo kolēģis Andris Auziņš.

Hokeja skola Rīga Kurbadam ceturtdaļfinālā nav bijusi nekāda vieglā pastaiga, abos zaudējumos U18 izlases bāzes komanda sagādāja ne mazums problēmu. Jaunie rīdzinieki vēl ne reizi šajā sērijā nav bijuši vadībā – pirmajā periodā abas komandas guva pa vārtiem, Kurbads vadību ieguva pēc pārtvertas ripas realizējot pretuzbrukumu, bet bijušā izlases uzbrucēja Aleksandra Macijevska dēls Antons vairākumā rezultātu izlīdzināja. Arī otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – Jānis Bullītis lauza tradīciju un negaidīta vadība Rīgai, bet Kurbads atbildēja ar Kapteiņa Artūra Ozoliņa vārtiem vairākumā 2:2. Viss izšķīrās spēles izskaņā jaunības dullumā rīdzinieki pārcentās spēka paņēmienā pret Robertu Jekimovu. Kurbadietis šo pārkāpumu izmantoja ar uzviju – Jekimova un Galkina saspēli uzvaras vārtos pārvērta Artūrs Ozoliņš 3:2. Bet sēriju ar metienu tukšos vārtos noslēdza Artūrs Mickēvičs.

Intervija - Roberts Jekimovs, HK "Kurbads" uzbrucējs

Sērijā līdz trim uzvarām Kurbads Rīgu uzvarēja 3-0, pusfināls pret Mogo sāksies jau trešdien Mogo laukumā – pusfināla cīņa ritēs līdz, kādas komandas četrām uzvarām.