Latvijas valstsvienības treneris futbolā Paolo Nikolato paziņojis kandidātus

Jaunieceltais Latvijas valstsvienības treneris futbolā Paolo Nikolato paziņojis kandidātus, kas aizvadīs nākamās divas pārbaudes spēles. Turpina Andris Auziņš.

Latvijas valstsvienības nometne ar divām pārbaudes spēlēm Kiprā pret mājniekiem un Lihtenšteinu sāksies vien pēc divām nedēļām. Laicīgi nosaukt tos 26 futbolistus, kuri kandidēs uz vietu izlasē ir jaunā trenera Paolo Nikolato firmas zīme. Kandidātu sarakstā atgriezušies divi pieredzējušie futbolisti Artūrs Zjuzins un Pāvels Šteinbors, kuri no izlases pirms gada tika izslēgti disciplīnas pārkāpumu dēļ.

Intervija - Paolo Nikolato, Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris

"Man šķiet, ka iekļaušana nacionālajā valstsvienībā automātiski nozīmē pareizu attieksmi pret darbu. Vienalga vai spēle vedīsies no rokas, vai būs sliktāks sniegums, attieksme man ir sākuma punkts itin visam turpmākajam."

Nikolato futbolistus izvēlējies pēc vairākām sarunām ar futbola virslīgas komandu treneriem un klubu pārstāvjiem. Bet pirmajā nometnē itālietis centīsies Latvijas futbolistus iepazīt personiski.

Intervija - Paolo Nikolato, Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris

"Es ar klubu pārstāvjiem runājos, jo man bija jāzina patiesā spēlētāju situācija un spējas."

Nikolato darbā Latvijas valstsvienībā palīdzēs trīs itāliešu palīgi, bet treneru komandā pirmo reizi iekļauti bijušie izlases spīdekļi Andris Vaņins un Aleksandrs Cauņa.