Baltijas handbola līgas spēle vīriešiem "ASK Zemessardze/LSPA" - HC "Dragunas"

0.0

Baltijas handbola līgā noslēdzies pamatturnīrs. "ASK Zemessardze"/LSPA handbolisti pēdējā kārtā uzņēma Klaipēdas "Dragunas" komandu. Diemžēl jau spēles sākums armijniekiem izvērtās neveiksmīgs 1-7, tad 5-12, bet pirmais puslaiks zaudēts ar 10 vārtu starpību 14-24. Pēc pārtraukuma spēle kļuva nedaudz līdzīgāka, tomēr Lietuvas komandas pārsvars ne mirkli netika apšaubīts. Atsevišķi otrās 30 minūtes mūsējie zaudēja ar trīs vārtu deficītu, kas gan bija vājš mierinājums. Visā mačā ASK zaudējums ar 26-39. Viņu rindās pa pieciem vārtiem guva Renārs Grebeņikovs un Kristiāns Kelerts.

Intervija - Kristiāns Kelerts, "ASK Zemessardze"/LSPA handbolists

Tagad Baltijas līgā sāksies izslēgšanas spēles. Latvijā te pārstāvēs tikai trešo pamatturnīrā ieguvušie "Tenax Dobele" handbolisti, kas tiksies ar "Polva Serviti".