Latvijas sieviešu futbola izlase Rīgā UEFA Nāciju līgas pirmajā pārspēlē par vietu B līgā zaudēja slovākietēm

Latvija un Slovākija cīnās par iekļūšanu Nāciju B līgā, pirmajā spēlē Rīgā Latvijas komandai viešņas sagādāja milzum daudz problēmu. Slovākietes daudz sita pa vārtiem, bet te jāuzteic Anastasija Ročāne, kura vairākkārt teicami nospēlēja aizsardzībā. Latvijas uzbrukuma līdere Olga Ševcova tikai vienreiz saņēma bumbu labā kustībā, bet aizmugure izjauca visus Latvijas plānus. Turklāt Ševcovai visu pirmo puslaiku pilnvērtīgi spēlēt traucēja kapteines apsējs, kas regulāri krita nost no rokas. Latvijas izlases pretspēle pazuda otrā puslaika vidū, slovākietes meistarīgi pārvirzīja bumbu Latvijas izlases vārtos un turpinājumā realizēja vēl vienu no daudzajām iespējām – desmit minūšu laikā no cerīgā 0:0 rezultāts kļuva 2:0 Slovākijas labā. Spēles izskaņā Slovākija realizēja 11m soda sitienu un visu spēli uzvarēja ar 3:0.