Sieviešu BBL spēlē "TTT Rīga" sakauj "Siauliai-Vilmers"

0.0

Baltijas sieviešu basketbola līgā bez zaudējumiem joprojām cīnās TTT Rīgā basketbolistes, kas šodien pārspēja Šauļu Vilmers komandu no Lietuvas. Dažādu traumu un mikro traumu dēļ TTT maču aizvadīja tikai ar 7 spēlētājām, to skaitā vienu leģionāri lietuvieti Gabiju Meškonīti. Tas netraucēja mūsējām turēt augstu tempu un presingot Šauļu spēlētājas pa visu laukumu, tāpēc lietuvietes bieži pārtērēja uzbrukuma laiku un palika bez metiena. Tādā veidā rīdzinieces ātri iekrāja 10 punktu pārsvaru, bet puslaiks beidzās 50-35 TTT labā. Rīdzinieču rindās lielāko daļu punktu guva trīs basketbolistes – Vanesa Jasa, Gabija Meškonīte un Luīze Sila. Pēdējās ceturtdaļas sākumā TTT panāca plus 30. Bet skanot beigu sirēnai tablo vēstīja uzvaru ar 34 punktu pārsvaru 91-57.

Intervija - Vanesa Jasa, "TTT Rīga" aizsardze

Tagad TTT Rīga kontā ir 13 uzvaras un faktisks līderu gods, jo punktu ziņā priekšā esošās divas Klaipēdas komandas un aizvadījušas daudz vairāk spēļu un piedzīvojušas vairākus zaudējumus.