Latvijas - Igaunijas basketbola līgas spēle "Rīgas Zeļļi" – "Kalev"

""Rīgas Zeļļi mačam pret līgas līderiem Tallinas Kalev Cramo bija izvēlējušies Jēkabpils Sporta halli. Lielākais jauninājums bija ASV studējoša 2 metrus un 11 centimetrus garā Frederika Meinarta parādīšanās Zeļļu rindās. Spēle sakās piesardzīgi un mazrezultatīvi, jo abu komandu basketbolistiem bija nepieciešams laiks, lai aprastu ar laukumu un groziem. Šādos apstākļos labāk veicās rīdziniekiem, kuri ieguva 7 punktu pārsvaru. Tikmēr Igaunijas klubu joprojām mocīja metienu precizitātes problēma. Tiesa, līdz pirmajam pārtraukumam Zeļļu pārsvars bija palicis minimāls 18-17. Otrajā ceturtdaļā jau vadības groži piederēja Kalev basketbolistiem, un tagad jau rīdziniekiem radās 7 punktu deficīts. Vienubrīd izdevās to likvidēt. Taču viesi atkal izvirzījās priekšā. Pēc 20 minūtēm rezultāts 39-36 Kalev Cramo labā.

Otrajā puslaikā atkārtojās iepriekšējais scenārijs, vadībā atradās Igaunijas klubs, bet Zeļļi dzinās pakaļ. Vienubrīd rīdziniekiem mīnus 10, bet pēc brīža vairs tikai 2 punktu atpalicība. Tas atkārtojās vairākas reizes. Pēdējā ceturtdaļā pateicoties Uģa Pinetes tālmetieniem, tallinieši atkal bija tikai 3 punktu attālumā. Pēdējā iespēja glābt spēli radās Izakam Osbornam, bet viņš bumbu aizmeta garām grozam. Beigu iznākumā Zeļliem pieklājīgs zaudējums pret Kalev ar 71-75. Mūsējo labā visvairāk 19 punktus guva Uģis Pinete.

Intervija - Uģis Pinete, "Rīgas Zeļļi" aizsargs

Ar 10 uzvarām un 6 zaudējumiem Rīgas Zeļļi saglabāja 6.vietu tabulā, bet Kalev/Cramo ar Prometey atrodas līgas vadībā.