Latvijas telpu futbola Virslīgas spēle "RFS Futsal" - "Riga FC"

Šodien Salaspilī notika ilgi gaidīta Latvijas telpu futbola līderu Riga FC un RFS Futsal divcīņa. Abu komandu kontā bija 24 punkti, tiesa, RFS bija aizvadījuši vienu spēli vairāk. Spēles gaitā neliels pārsvars piederēja ar leģionāriem bagātai Riga komandai. Taču līdz pat otrā puslaika vidum nekādas dividendes tas nedeva, rezultāts bija neizšķirts 2-2, jo katru reizi RFS futbolisti atspēlējās. Riga labā izcēlās Seržiņjo un Dilans Vargas, bet RFS – Edgars Tarakanovs un Germans Matjušenko. Un tikai pēdējās 12 minūtēs Riga guva izšķirošo pārsvaru. Vispirms RFS vārtsargu Aigaru Bondaru apspēlēja Artjoms Kozlovskis, tad slavenais portugāli Rikardiņjo un visbeidzot Dmitrijs Kuzmins. Līdz ar to Riga FC futbolisti guva svarīgu uzvaru pār sīvākajiem sāncenšiem ar 5-2. Līdz ar to viņi kļuva par vienīgajiem turnīra līderiem ar 3 punktu pārsvaru pār RFS Futsal, un vēl viena spēle ir rezervē.