Latvijas un Igaunijas apvienotajā basketbola līgā BK "Ventspils" spraigā duelī pērspēj BK "Ogre"

Tabulā ventspils ir piektajā, bet Ogre sestajā vietā. Abas komandas savā starpā tikās pērnās sezonas pusfinālā, Ventspils bija labāka ar 3-1. Regulārajā sezonā komandas svinēja pa uzvarai - turklāt uzvarot pretinieka laukumā. Šoreiz 84:78. Par spēli sīkāk stāsta Matīss Timofejevs.

Mājinieki sāka daudz labāk – praktiski divatā Linards Jaunzems un Artūrs Ausējs noorganizēja 11 punktu pārsvaru. Ogre atguvās otrajā ceturtdaļā. Viesspēlētāji Korums un Juciks ļāva pirtuvoties līdz mīnus viens un spēlē tika izlīdzināta. Ogre spēlēja ātrāku basketbolu Dārgais un Džonsons ļāva viesiem izvirzīties vadībā. Pēc pirmā puslaika viesi vadībā ar 43-40.

Pārtraukumā Ventspils spēja pārkārtoties. Laba aizsardzība deva iespējas ātrajiem uzbrukumiem. Tas ļāva mājiniekiem atgūt vadību. Latvijas Igaunijas līgas novembra vērtīgākais spēlētājs Linards Jaunems jau trešās ceturtdaļas ievadā bija sakrājis 20 gūtus punktus. Ogre nepadevās un 3 minūtes līdz 4 ceturtdaļas beigām izlīdzināja rezultātu. Tad gan Ventspils ieslēdza sesto ātrumu abos laukuma galos un pārliecinoši uzvarēja 84 – 78.

Linardam Jaunzemam 23 gūti punkti.

Intervija - Linards Jaunzems, BK "Ventspils" uzbrucējs

Ventspils ar identisku bilanci panākuši 4. vietā esošo Rīgas VEF. Ogre pagaidām saglabā sesto vietu.