Baltijas handbola Virslīgā Dobeles "Tenax" pieveic "ASK Zemessardze/LSPA" vienību

Baltijas handbola līgā šovakar savā starpā tikās abas Latvijas komandas Tenax un ASK/LSPA. No Dobeles ziņo mūsu korespondents Matīss Timofejevs.

Latvijas Virslīgā šogad 8 komandas, un pēc padsmit gadu pārtraukuma čempionātā nebūs izslēgšanas spēļu. Čempions tiks noskaidrots pēc trīs apļu izspēlēšanas. Līdz ar to katrai spēlei ir daudz lielāka nozīme. Šis mačs tika vērtēts arī Baltijas čempionāta ieskaitē.

Lai arī pirmajā savstarpējā spēlē Dobele uzvarēja ar 18 punktu pārsvaru, šodien maču labāk sāka ASK. Vārtos teicami darbojās Raitis Puriņš, uzbrukums arī bija līmenī. Tas viesiem deva 2 vārtu pārsvaru. Turpinājums gan izpalika, mājinieki sāka spēlēt disciplinētāk un panāca līdzsvaru. Rezultatīvi spēlēja Pančenko un Usāns. 1. puslaikā priekšā Dobele 18 pret 17.

Lūzums notika otrā puslaika sākumā, kad Dobele guva 4 vārtus pēc kārtas. Pēc tam mājiniekiem vēl vairāki izrāvieni un pat sešu vārtu pārsvars. ASK pietuvojās vien līdz mīnus 4. Dobelei uzvara mačā ar 38:33.

Dobeles rindās rezultatīvākais ar 8 gūtiem vārtiem Ņikita Pančenko.