Baltijas sieviešu volejbola līgas spēle VK "Jelgava" - "TalTech"

Par Baltijas sieviešu volejbola līgas spēli no Jelgavas ziņo Normunds Melderis.

Baltijas sieviešu volejbola līgā šodien dramatiski ritēja Jelgavas un Tallinas Tehniskās universitātes komandu spēle. Lai arī mājinieces ar 3 uzvarām 6 spēlēs ieņēma tikai 7 vietu, bet viešņas ar 5e panākumiem bija līderes, laukumā nekādas būtiskas atšķirības nebija jūtamas. Lai arī pa setiem igaunietes visu laiku bija priekšā 1-0, tad 2-1, jelgavnieces lielā mērā ar Līvas Solas un Lindas Liniņas pūlēm uzbrukumā spēja vinnēt 4.setu un atkal rezultātu izlīdzināt. 5.setā mājinieces spēja atspēlēt viešņām mačbumbas un panākt 14-14. Tomēr pēdējie 2 punkti tika tallinietēm un līdz ar to Jelgavas volejbolistēm zaudējums visā spēlē ar 2-3.

Intervija - Inese Jursone, VK Jelgava uzbrucēja

Jelgavas komanda pēc neveiksmes saglabā 7.pozīciju, Tallinas Tehniskās universitātes volejbolistes joprojām ir vienīgās, kas uzvarējušas visas spēles.