Latvijas - Igaunijas basktbola līgas spēle "VEF Rīga" - "Viimsi"

Lai ar "Viimsi" komanda tabulā ieņem priekšpēdējo vietu, spēles sākums sanāca itin līdzīgs. Ne bez jaunpienācēja Džaizeka Lotija palīdzības, vefiešiem pirmās ceturtdaļas beigās izdevās neliels izrāviens 20-13. Izšķirošā izrādījās otrā ceturtdaļa, kur ar tālmetieniem, it īpaši Roberta Blūma izpildījumā, rīdzinieki iekrāja jau 20 punktu vadību.

Otrajā puslaikā jau mājinieku pārsvars kļuva graujošs, un rezultāts strauji auga "VEF Rīga" labā. Starpība sasniedza 30, tad 40 un visbeidzot 50 punktus. Vienīgais – rīdziniekiem neizdevās sasniegt 100 gūto punktu robežu – iespaidīga uzvara ar 96-46. Individuāli ar 27 punktiem ražīgākais bija Roberts Blūms.

Intervija - Roberts Blūms, "VEF Rīga" aizsargs

Tagad ar 4 uzvarām 7 spēlēs "VEF Rīga" basketbolisti tabulā pakāpās uz 7.pozīciju. Bet līderos atrodas Tallinas "Kalev/Cramo" un "Prometey" komandas.