Latvijas - Igaunijas basketbola līgas spēle BC "Promtey "- "VEF Rīga"

VEF Rīga un Prometey mačs bija pērnās sezonas fināla atkārtojums. Kā zināms, tad pārāks bija Ukrainas klubs. Arī šosezon viņi 4 spēlēs nebija izbaudījuši zaudējumu rūgtumu, kamēr VEF 5 cīņas pamanījās divreiz bija piekāpties. Jau spēles sākumā izpaudās Prometey neliekl pārākums. Tā pirmo ceturtdaļu viņi pabeidza 28-19 savā labā. Otrajā desmitminutē Vefiešiem klājās vēl grūtāk un vienubrīd Ukrainas klubam bija 15 punktu pārsvars 37-22. Lielākās briesmas rīdziniekiem nāca no Marka Kīna puses, kas periodiski lādēja bumbas VEF grozā. Lielajā pārtraukumā dodoties tablo rādīja 40-27. Par spīti visam trešajā ceturtdaļa situācija rīdziniekiem uzlabojās. Kopējām pūlēm mūsējie sāka pretiniekiem pietuvoties. Pirms pēdējās ceturtdaļas Prometey basketbolistiem palika vien 7 punktu handikaps 52-45.