Baltijas volejbola Līga vīriešiem. "RTU Robežsardze/Jūrmala" - "Amber Volley"

RTU Robežsardze/Jūrmala tikās ar Austra Štāla trenēto Lietuvas klubu Amber Volley. Līdz šim abu komandu sekmes bija identiskas – 4 spēlēs viena uzvara un 3 zaudējumi. Pirmais sets sākās itin smagi mūsējiem. Kā ierasts, RTU sastāvā biežāk par citiem punktus guva Matīss Gabduļins, savukārt viesiem uzbrukumā izcēlās Artūrs Vincelovičs. Tomēr kopumā pārsvars bija lietuviešiem, kas pirmo setu pabeidza 25-20 savā labā. Otrajā setā ritēja līdzīga cīņa. Taču setā vidū atkal vadību ieguva viesi. Viņi to arī nosargāja un Robežsardze zaudēja arī otro setu ar 22-25. Trešais sets sākās ar vienmērīgu abu komandu gūto punktu apmaiņu. Vadībā pabija abas vienības. Tomēr seta galotnē šoreiz labāk darbojās mūsējie. Ar bloku izdevās pabeigt setu 25-21, un saglabāt cerības uz ceturto setu. Tas sākās itin cerīgi, jo visu laiku nelielā vadībā atradās RTU volejbolisti. Tomēr pašās beigās Amber Volley mūsējos panāca. Saspringtā galotnē mājinieki pieļāva pāris kļūdas, kas izšķīra mača likteni. Zaudējums setā ar 23-25, bet visā spēlē ar 1-3.

Intervija - Patriks Pinka, "RTU Robežsardze/Jūrmala" uzbrucējs

RTU Robežsardze/Jūrmala volejbolistiem tā ir 4 neveiksme 5 spēlēs un joprojām vieta tabulas pašā apakšā.