Latvijas-Igaunijas basketbola līgas spēle "Rīgas Zeļļi" - "Keila Coolbet"

Jaunā Rīgas Zeļļi komanda zem sava karoga pulcējusi pamatā pašmāju basketbolistus, daži no kuriem ir diezgan pazīstami Uģis Pinete, Zigmārs Raimo. Francis Lācis, Dāvids Vīksne, Artūrs Strēlnieks. Viņu pirmie pretinieki bija Igaunijas Keilas Coolbet spēlētāj, kuru rindās ir arī viens latvietis Kārlis Zunda. Viesi neizšķirtu rezultātu spēja noturēt vien pirmās minūtes. Tas tas ātri kļuva 10-4 Zeļļu labā. Likās, ka turpmāk viss ritēs tāpat. Taču otrajā ceturtdaļā mūsējiem sāka pieklibot metienu precizitāte un bieži uzbrukumi beidzās bez gūtajiem punktiem. Savukārt Igaunijas klubs ar serbu leģionāra Lukas Majstroviča individuālām pūlēm Keilas komanda pamazām atpalicību sadeldēja. Puslaika izskaņā pat Igaunijas klubs ieguva 4 punktu vadību. Līdz ar to pēc pirmajām 20 minūtēm Zeļļiem bija 3 punktu deficīts 26-29, un bija jādomā, kā mainīt spēles gaitu pēc pārtraukuma.