Latvijas 3x3 basketbola izlase ar Eiropas kausa bronzas medaļām atgriežas mājās

Latvijas 3 pret 3 basketbola izlase atgriezās mājās pēc panākuma Eiropas kausā Izraēlā. Cīņā par bronzu pašā galotnē pieveikta… jā, vēlreiz Francija ar 22-19. Sportistus sagaidīja arī Raimonds Gekišs.

Latvijas 3x3 basketbola izlasei šī bija jau ceturtā medaļa Eiropas kausā. Cīņa par 3. vietu pret Franciju izvērtās fināla cienīga. Izdevās atspēlēt astoņu punktu deficītu un beigās izraut uzvaru ar 22:19. Izcilu spēli aizvadīja Kārlis Lasmanis. Viņam 16 no 22 punktiem. Četrus pievienoja Zigmārs Raimo.

Intervija - Zigmārs Raimo, Latvijas 3x3 basketbola izlases spēlētājs

Uz Eiropas kausu Latvijas izlases treneris Raimonds Feldmanis devās bez ierastajiem izlases spēlētājiem – Naura Mieža, Agņa Čavara un Edgara Krūmiņa. Tas ļāva sevi apliecināt jaunajiem spēlētājiem, kuri šogad piesaistīti 3x3 basketbola programma.

Intervija - Francis Lācis, Latvijas 3x3 basketbola izlases spēlētājs

Eiropas bronzas ieguvēji – Raimo un Francis tagad pievērsīsies pieci pret pieci basketbolam Rīgas "Zeļļu" komandā, Mārcis Osis nākamnedēļ ar U-23 izlasi piedalīsies Nāciju līgas finālā Mongolijā. Savukārt Lasmanis atgriezies Ķīnas klubā un nedēļas nogalē aizvadīs "challenger" turnīru.