Latvijas U19 sievietes negūst panākumu arī pār Igaunijas izlasi

Četru Baltijas jūras valstu

Četru Baltijas valstu turnīra otrajā dienā Latvijas komandai pretī stājās Igaunijas handbolistes. Abas vienības pirmajā dienā bija piedzīvojušas zaudējumus, tāpēc alka reabilitēties. Neizšķirts rezultāts saglabājās līdz 6.minūtei. Tad vadību ieguva igaunietes. Viešņu pārsvars gan bija neliels, vien divi-trīs vārti. Puslaiks beidzās 19-16 Igaunijas labā. Otrajā spēles daļā mūsu pretinieču pārsvars pieauga. To veicināja latviešu daudzās kļūdas saspēlē, kā arī neprecīzie metieni pa Igaunijas cietoksni. Vairāk par diviem vārtiem Latvijas izlases rindās guva vien četras handbolistes. Beigās likumsakarīgs zaudējums ar 24-32. Labākās spēlētājas balvu mūsu komandā saņēma Vitnija Paula Krodziniece.

Intervija - Vitnija Paula Krodziniece, Latvijas U-19 handboliste

Rīt turnīra pēdējā dienā Latvijas U-19 izlase tiksies ar līderēm Lietuvas handbolistēm, kas šodien pieveica Somijas komandu.